1

Тема: Мені без чоловіка, OK!

Мені і без чоловіка, ok! Як це без чоловіка? А заміж, а діти? Але, якщо жінці без чоловіка добре, це каже тільки про те, що вона самодостатня, і без чоловіка може прожити і з чоловіком. І на таких жінок чоловіки звертають увагу, бо така жінка задоволена своїм життям, вона щаслива і одна, нічого не чекає він чоловіка і живе своїм життям. Вона отримує задоволення від свого життя, бо вона любить себе, у неї все добре з самооцінкою.
і таких жінок чоловіки носять на руках, роблять все для того, щоб його жінка була ще на багато щаслива з ним, чим сама. З такою жінкою чоловік бажає розвиватись, в плані не тільки фінансів, но і саморозвитку. Таку жінку можна і втратити, якщо життя з чоловіком не буде її влаштовувати. Разом з самодостатньої жінкою, чоловік починає добре заробляти і відчуває себе щасливою людиною. А секрет в тому, що жінка любить себе і показує чоловіку як саме її треба любити, як саме до неї треба відносить. І тоді і в сім’ї все добре, і на роботі, і повний баланс в житті.
Саме для цього були створенні авторські марафони для жінок, цілий простір по саморозвитку, де жінки вчяться себе любити і поважати і тим самим показують чоловікам як саме до них треба відносить. Жіночій простір Alohatrip, для жінок які бажають жити іншим життям, повноцінним. Поради психолога, астролога, фотосесії, подорожі, саморозвиток, мотивація  і нові знайомства. Стати кращою версією себе ніколи не пізно. Перезавантажте своє життя!